Listed today
Shirokitakōen Street, Miyakojima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 534-0001, Japan
¥118,000 / month
BD Description
BD Description
Size
32 m²
Price
¥118,000
Price per m²
¥3688
The listing is located at Shirokitakōen Street, Miyakojima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 534-0001, Japan
Loading map