Listed today
Akama 5-chome, Munakata, Fukuoka Prefecture 811-4163, Japan
¥43,050 / month
Please
Please
Size
26 m²
Price
¥43,050
Price per m²
¥1656
The listing is located at Akama 5-chome, Munakata, Fukuoka Prefecture 811-4163, Japan
Loading map