Listed today
Yayoiken, National Highway Route 310, Naka Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
¥56,550 / month
Size
29 m²
Price
¥56,550
Price per m²
¥1950
The listing is located at Yayoiken, National Highway Route 310, Naka Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
Loading map