Listed today
Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥70,600 / month
Student visa is accepted
Student visa is accepted
Size
19 m²
Price
¥70,600
Price per m²
¥3716
The listing is located at Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map