Listed today
Ikuno Ward, Osaka, Osaka Prefecture 544-0011, Japan
¥55,050 / month
Kaga hot spring
Kaga hot spring
Size
23 m²
Price
¥55,050
Price per m²
¥2393
The listing is located at Ikuno Ward, Osaka, Osaka Prefecture 544-0011, Japan
Loading map