Listed today
Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0041, Japan
¥88,000 / month
Size
23 m²
Price
¥88,000
Price per m²
¥3826
The listing is located at Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0041, Japan
Loading map