Listed today
Shonai-takaramachi 3-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0835, Japan
¥81,550 / month
Size
31 m²
Price
¥81,550
Price per m²
¥2631
The listing is located at Shonai-takaramachi 3-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0835, Japan
Loading map