Listed today
Minato Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 455-0037, Japan
¥68,900 / month
Size
23 m²
Price
¥68,900
Price per m²
¥2996
The listing is located at Minato Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 455-0037, Japan
Loading map