Listed yesterday
Sanada 4-chome, Hiratsuka, Kanagawa Prefecture 259-1292, Japan
¥60,040 / month
Please
Please
Size
22 m²
Price
¥60,040
Price per m²
¥2729
The listing is located at Sanada 4-chome, Hiratsuka, Kanagawa Prefecture 259-1292, Japan
Loading map