Listed today
Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0012, Japan
¥68,100 / month
Size
21 m²
Price
¥68,100
Price per m²
¥3243
The listing is located at Nishiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 555-0012, Japan
Loading map