Listed today
Ishibiki 4-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0927, Japan
¥45,574 / month
Two people stay is OK.
Two people stay is OK.
Size
23 m²
Price
¥45,574
Price per m²
¥1981
The listing is located at Ishibiki 4-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0927, Japan
Loading map