Listed today
大宮通り, Omiyacho 1-chome, Nara, Nara Prefecture 630-8114, Japan
¥53,574 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥53,574
Price per m²
¥2820
The listing is located at 大宮通り, Omiyacho 1-chome, Nara, Nara Prefecture 630-8114, Japan
Loading map