Listed today
Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8330, Japan
¥69,550 / month
Size
23 m²
Price
¥69,550
Price per m²
¥3024
The listing is located at Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8330, Japan
Loading map