Listed today
TOMONICAL CITY, 中百舌鳥駅前広場, Kita Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
¥77,750 / month
Size
26 m²
Price
¥77,750
Price per m²
¥2990
The listing is located at TOMONICAL CITY, 中百舌鳥駅前広場, Kita Ward, Sakai, Osaka Prefecture 590-0078, Japan
Loading map