Listed today
Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 540-0006, Japan
¥71,500 / month
BD Description
BD Description
Size
24 m²
Price
¥71,500
Price per m²
¥2979
The listing is located at Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 540-0006, Japan
Loading map