Listed today
Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-8799, Japan
¥61,574 / month
Please
Please
Size
28 m²
Price
¥61,574
Price per m²
¥2199
The listing is located at Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-8799, Japan
Loading map