Listed today
Vegan Minshuku Sanbiki Neko, Hiyoshi-minami-michi, Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0951, Japan
¥81,550 / month
Size
22 m²
Price
¥81,550
Price per m²
¥3707
The listing is located at Vegan Minshuku Sanbiki Neko, Hiyoshi-minami-michi, Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0951, Japan
Loading map