Listed today
Ukyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 616-0000, Japan
¥79,550 / month
Size
23 m²
Price
¥79,550
Price per m²
¥3459
The listing is located at Ukyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 616-0000, Japan
Loading map