Listed today
Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0012, Japan
¥102,050 / month
Size
21 m²
Price
¥102,050
Price per m²
¥4860
The listing is located at Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0012, Japan
Loading map