Listed today
Kohoku Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 223-0061, Japan
¥69,050 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥69,050
Price per m²
¥3634
The listing is located at Kohoku Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 223-0061, Japan
Loading map