Listed today
Sumiyoshi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 558-0043, Japan
¥56,574 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥56,574
Price per m²
¥2829
The listing is located at Sumiyoshi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 558-0043, Japan
Loading map