Listed today

1 room apartment of 19m² in Yokohama

Kanagawa Route 1 Yokohane Line, Tsurumi Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan

93,574 ¥ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

1K Apartment

Please

Size

19 m²

Price

93,574 ¥

Price per m²

4925 ¥

Map

Loading map