Listed today
Ichigaya Nakanocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥82,000 / month
Size
18 m²
Price
¥82,000
Price per m²
¥4556
The listing is located at Ichigaya Nakanocho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map