Listed today
とり庵, 与力町筋, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0035, Japan
¥85,160 / month
Size
19 m²
Price
¥85,160
Price per m²
¥4482
The listing is located at とり庵, 与力町筋, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0035, Japan
Loading map