Listed today
Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0015, Japan
¥62,050 / month
Osaka City Nagayoshi Nishi Junior High School
Osaka City Nagayoshi Nishi Junior High School
Size
19 m²
Price
¥62,050
Price per m²
¥3266
The listing is located at Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0015, Japan
Loading map