Listed today
鰻谷南通, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 542-0018, Japan
¥81,660 / month
Size
26 m²
Price
¥81,660
Price per m²
¥3141
The listing is located at 鰻谷南通, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 542-0018, Japan
Loading map