Listed today
Higashi Gokencho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥116,574 / month
Please
Please
Size
27 m²
Price
¥116,574
Price per m²
¥4318
The listing is located at Higashi Gokencho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map