Listed today
桜川駅, Amidaike-suji, Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0021, Japan
¥78,200 / month
Size
25 m²
Price
¥78,200
Price per m²
¥3128
The listing is located at 桜川駅, Amidaike-suji, Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0021, Japan
Loading map