Listed today
Ukyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 616-0000, Japan
¥86,550 / month
Size
21 m²
Price
¥86,550
Price per m²
¥4121
The listing is located at Ukyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 616-0000, Japan
Loading map