Listed today
Shonai-takaramachi 3-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0835, Japan
¥59,550 / month
Size
23 m²
Price
¥59,550
Price per m²
¥2589
The listing is located at Shonai-takaramachi 3-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0835, Japan
Loading map