Listed today
Sanjo Street, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8423, Japan
¥81,550 / month
Size
20 m²
Price
¥81,550
Price per m²
¥4078
The listing is located at Sanjo Street, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8423, Japan
Loading map