Listed today
Matsubara Street, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8451, Japan
¥88,160 / month
Size
19 m²
Price
¥88,160
Price per m²
¥4640
The listing is located at Matsubara Street, Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8451, Japan
Loading map