Listed yesterday
平塚宿脇本陣跡, 旧東海道, Hiratsuka 1-chome, Hiratsuka, Kanagawa Prefecture 254-0045, Japan
¥63,550 / month
Please
Please
Size
24 m²
Price
¥63,550
Price per m²
¥2648
The listing is located at 平塚宿脇本陣跡, 旧東海道, Hiratsuka 1-chome, Hiratsuka, Kanagawa Prefecture 254-0045, Japan
Loading map