Listed today
船橋我孫子バイパス線, 丸山二丁目, Kamagaya, Chiba Prefecture 273-0102, Japan
¥54,074 / month
Please
Please
Size
22 m²
Price
¥54,074
Price per m²
¥2458
The listing is located at 船橋我孫子バイパス線, 丸山二丁目, Kamagaya, Chiba Prefecture 273-0102, Japan
Loading map