Listed today
札の辻診療所, Hudanotsuji dori, Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8043, Japan
¥72,550 / month
Size
20 m²
Price
¥72,550
Price per m²
¥3628
The listing is located at 札の辻診療所, Hudanotsuji dori, Minami Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 601-8043, Japan
Loading map