Listed today
Daigo Street, Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0951, Japan
¥68,074 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥68,074
Price per m²
¥3583
The listing is located at Daigo Street, Higashiyama Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 605-0951, Japan
Loading map