Listed today
Inage Ward, Chiba, Chiba Prefecture 263-0043, Japan
¥69,074 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥69,074
Price per m²
¥3454
The listing is located at Inage Ward, Chiba, Chiba Prefecture 263-0043, Japan
Loading map