Listed today
Shichihonmatsu street, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-8275, Japan
¥83,330 / month
Size
23 m²
Price
¥83,330
Price per m²
¥3623
The listing is located at Shichihonmatsu street, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-8275, Japan
Loading map