Listed today
通町中山線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0941, Japan
¥49,074 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥49,074
Price per m²
¥2583
The listing is located at 通町中山線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0941, Japan
Loading map