Listed today
Minami Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 194-0422, Japan
¥69,040 / month
Please
Please
Size
23 m²
Price
¥69,040
Price per m²
¥3002
The listing is located at Minami Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 194-0422, Japan
Loading map