Listed today
Miyukicho-Kamiiwanari, Fukuyama, Hiroshima Prefecture 720-1130, Japan
¥43,050 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥43,050
Price per m²
¥2153
The listing is located at Miyukicho-Kamiiwanari, Fukuyama, Hiroshima Prefecture 720-1130, Japan
Loading map