Listed today
日神パレステージ山手西第2, 平楽146-1 蛇坂, Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 232-0035, Japan
¥67,050 / month
Please
Please
Size
21 m²
Price
¥67,050
Price per m²
¥3193
The listing is located at 日神パレステージ山手西第2, 平楽146-1 蛇坂, Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 232-0035, Japan
Loading map