Listed today
飯田町, Route Sotobori Dori Avenue, Higashi Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 461-8621, Japan
¥68,140 / month
Regular Building Management
Regular Building Management
Size
21 m²
Price
¥68,140
Price per m²
¥3245
The listing is located at 飯田町, Route Sotobori Dori Avenue, Higashi Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 461-8621, Japan
Loading map