Listed today
住吉八尾線, Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0024, Japan
¥44,550 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥44,550
Price per m²
¥2345
The listing is located at 住吉八尾線, Hirano Ward, Osaka, Osaka Prefecture 547-0024, Japan
Loading map