Listed today
Nagamachi 3-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0866, Japan
¥46,574 / month
Please
Please
Size
19 m²
Price
¥46,574
Price per m²
¥2451
The listing is located at Nagamachi 3-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0866, Japan
Loading map