Listed yesterday
Abeno Ward, Osaka, Osaka Prefecture 545-0002, Japan
¥64,050 / month
Size
20 m²
Price
¥64,050
Price per m²
¥3203
The listing is located at Abeno Ward, Osaka, Osaka Prefecture 545-0002, Japan
Loading map