Listed today
海道北1号線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-8551, Japan
¥45,074 / month
Please
Please
Size
23 m²
Price
¥45,074
Price per m²
¥1960
The listing is located at 海道北1号線, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-8551, Japan
Loading map