Listed today
Chūō Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 810-0023, Japan
¥71,074 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥71,074
Price per m²
¥3554
The listing is located at Chūō Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 810-0023, Japan
Loading map