Listed today
Misawa-Towada Line, Orimo, Towada, Aomori Prefecture 033-0071, Japan
¥52,074 / month
PLEASE
PLEASE
Size
23 m²
Price
¥52,074
Price per m²
¥2264
The listing is located at Misawa-Towada Line, Orimo, Towada, Aomori Prefecture 033-0071, Japan
Loading map