Listed today
Taishi michi, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8456, Japan
¥66,074 / month
Please
Please
Size
20 m²
Price
¥66,074
Price per m²
¥3304
The listing is located at Taishi michi, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8456, Japan
Loading map